FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard

Plaats van herkomst China
Merknaam Focus Infra or OEM
Modelnummer SC-APC-SC UPC
Min. bestelaantal 300pcs
Prijs negotiable
Verpakking Details PE zak
Levertijd 5 dagen
Betalingscondities T/T
Levering vermogen 500000pcs per maand

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.

whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.

x
Productdetails
Productnaam Sc-apc-Sc UPC Simplex Singlemode LSZH 3.0mm FTTH-Vezel Optisch Jumper Cable Wijzetype Singlemode Simplex van SM SX
Buitenjasje LSZH Kleur Geel
Kabeldiameter 3.0mm kabel Schakelaartype SC-APC AAN SC-APC
Toepassing FTTH-Systeemverbindingen aan CATV-telecommunicatienetwerken Metalen kapeind - gezicht SC-APC UPC
Hoog licht

De kabels van de de vezelverbindingsdraad van LSZH 3mm

,

De simplexkabels van de vezelverbindingsdraad

,

FTTH-Koorden van het Vezel de Optische Flard

Laat een bericht achter
Productomschrijving

Sc-apc-Sc UPC Simplex Singlemode LSZH 3.0mm FTTH-Vezel Optisch Jumper Cable

 

 

Beschrijving:

 

 Sc-apc-Sc UPC Simplex Singlemode LSZH 3.0mm FTTH-Vezel Optisch Jumper Cable is een vezel optische die kabel op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar, of andere telecommunicatie-uitrusting toelaten worden verbonden. Hebbend een dikke laag van bescherming, wordt het gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten. Sc-apc-Sc UPC Simplex Singlemode LSZH 3.0mm FTTH-Vezel Optisch Jumper Cable is met de schakelaar die de optische module van GBIC verbinden. Zijn shell is rechthoekig.

 

De singlemode adapters bieden nauwkeurigere groepering van de uiteinden van de schakelaars (metalen kappen) aan. Het is o.k. om singlemode adapters te gebruiken om multimode kabels te verbinden, maar u zou geen multimode adapters moeten gebruiken om singlemode kabels te verbinden.

 

 

 

Specificatie:

 

1. Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

2. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPCAPC

3. Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)

4. Kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

5. Kabeldiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm

 

 

Technische Parameters
PARAMETER+A2: L17 EENHEID FC, SC, LC ST, MU
SM MM. SM MM.
PC UPC APC PC PC UPC PC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
Werkende Golflengte NM 1310 1510
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Trilling dB ≤0.3
Werkende Temperatuur -40℃ aan 75℃
Opslagtemperatuur -40℃ aan 85℃
Kabeldiameter mm Φ3.0 Φ2.0 Φ0.9 of aangepast
Materiaal van het jasje   Pvc of LSZH of aangepast
Kleur FO het jasje   SM geel, OM1, OM2-sinaasappel, OM3-aqua, of aangepast
Enige wijze fibe   Itu-t G652, of G655, of G657
Multimondevezel   Itu-TG.651
Vezeltype   9/125 μm (OS1), of 62.5/125μm (OM1), of 50/125μm (OM2, OM3)


 

 

Eigenschappen:

 

1. Laag Toevoegingsverlies

2. Hoog terugkeerverlies

3. Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen

4. SM & beschikbare MM.

6. Norm & douaneconfiguraties

7. Ontmoet telecordia-gr.-326-Kern specificaties

8. Ultra lage achterbezinning

 

FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 0

FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 1

FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 2

FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 3

FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 4

FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 5FTTH-Koorden Simplexlszh 3mm Vezel Jumper Cables van het Vezel de Optische Flard 6