Simplexom3-Vezel Optische Adapters

Plaats van herkomst China
Merknaam Focus Infra or OEM
Modelnummer SC UPC
Min. bestelaantal 500PCS
Prijs Negotiable
Verpakking Details 50pcs/box
Betalingscondities T/T

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.

whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.

x
Productdetails
Productnaam Van de de Vezel Optische Schakelaar van Sc UPC OM3 de Simplexsx Optische Adapter Merk Nadruk Infra of OEM
Modelnummer OM3 Gebruik FTTH, FTTX, FTTA, CATV, LANs, Mededeling
Toevoegingsverlies <0> Terugkeerverlies >50db
Duurzaamheid >1000 Matings Metaalklemmen met Metaalklemmen, zonder metaalklemmen
Flens Met Flens, zonder Flens Toepassing Vezelverbinding
Hoog licht

OM3 vezel Optische Adapters

,

Simplexsc-apc schakelaar

,

Sc-apc schakelaar met Flens

Laat een bericht achter
Productomschrijving

Van de de Vezel Optische Schakelaar van Sc UPC OM3 de Simplexsx Optische Adapter

 

 

Beschrijving:

 

  Van de de Vezel Optische Schakelaar van Sc UPC OM3 wordt de Simplexsx Optische Adapter gebruikt in vezelverbinding. Van de de Vezel Optische Schakelaar van Sc UPC OM3 de Simplexsx Optische Adapter, roepen wij het ook aangezien de Simplexsx vezel van Sc UPC OM3 de optische schakelaar, Infra concentreert diverse types van vezel optische adapters heeft. De nadruk Infra verstrekt betrouwbare oplossing voor vezelverbindingen, de enige optische adapters van de wijzevezel en multimode vezel de optische adapters beschikbaar voor uw kiezen. Van de de Vezel Optische Schakelaar van Sc UPC OM3 is de Simplexsx Optische Adapter flenstype, zijn de enige wijzeadapters met zirconiumdioxydekoker terwijl multimode vezeladapters met bronskoker zijn.

  Met Hoge prestaties van Hoge grootteprecisie en Goede herhaalbaarheid en Goede temperatuurstabilisatie, concentreer Infra Vezel de Optische Adapters een goede reputatie in de markt hebben.

 

Eigenschap:

 

1. Vezel optische adapter LC
2. Ben voor CATV, LAN, Telecommunicatienetwerk, testmateriaal, LC-schakelaars van toepassing
3. Multimode of Enige Wijze, OM3, beschikbare OM4
4. Vierling
5. Ceramische koker, ABS huisvesting
6. Toevoeging Loss≤ 0.2dB, Terugkeer Loss≥ 45dB (PC), ≥ 60dB (apc)
7. Werkende temperaturen.: -40° C~+85° C
8. Standaard het stoppen kracht: 2~6N
9. Duurzaamheid > 1000 keer
10. Kleur: Blauw (Groene pc/SM), (apc), Beige (pc/MM), Zuur blauw (Purpere OM3), (OM4)

 

 

Specificatie:

 

Type Toevoegingsverlies (db) Tensility verzet tegenzich (g) Inser en trekkrachttijden Temperatuur (℃)
FC PC < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
APC < 0="">
Sc PC < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
APC < 0="">
ST < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
LC < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
MU < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
MIRJ < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
E-2000 < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Fc-Sc < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Fc-ST < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Sc-ST < 0=""> 200-600 1000 -40-+80

Simplexom3-Vezel Optische Adapters 0Simplexom3-Vezel Optische Adapters 1Simplexom3-Vezel Optische Adapters 2Simplexom3-Vezel Optische Adapters 3